USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Condominio Viva La Vida Buzios Casa 4 Suites 300 Mts Da Praia Armacao dos Buzios Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Condomínio Viva la Vida Búzios Casa 4 suítes 300 mts da praia Búzios Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Condominio Viva La Vida Buzios Casa 4 Suites 300 Mts Da Praia

ex. Casa Buzios Geriba 4 Suites Condominio Vivalavida

Rezerwacja online
2026-08-25
2026-08-26

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

50

Condominio Viva La Vida Buzios Casa 4 Suites 300 Mts Da Praia

 Wi-Fi
 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Basen

Basen zewnętrzny

 Prywatna plaża

Plaża

 Fitness/Siłownia

Centrum fitness

 Spa i relaks

Salon spa

Łaźnia parowa

 Hotel przyjazny dzieciom

Basen dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci

 Dostęp dla wózka inwalidzkiego

Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

 Klimatyzacja

Condominio Viva La Vida Buzios Casa 4 Suites 300 Mts Da Praia Búzios jest położona w mniej niż 400 metrach od takich atrakcji miasta, jak Shopping Aldeia Praia. Położona w dzielnicy Manguinhos willa zachęca gości do relaksu w w łaźni parowej i w saunie.

Plaża Ferradurinha leży w 2 km, a Plaża Tucuns znajduje się 25 min piechotą od willi w Búzios. Obiekt w Búzios leży w odległości kilku przecznic od atrakcji przyrodniczych, takich jak Plaża Geriba.

Z okien roztacza się widok na ogród.

Udogodnienia kuchenne obejmują czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne, a także jadalnię. Restauracja Bisteak położona jest w maksymalnie 100 metrach oaz oferuje dania kuchni południowoamerykańskiej. Goście mogą z łatwością dotrzeć na lotnisko Umberto Modiano, położone 5 km od domu wakacyjnego.

  • Lokalne atrakcje
  • Stones Road
    3,7 km
  • Bus Central Station
    3,5 km
  • Buzios Marina
    4,7 km
  • Brigite Bardot Border
    4,4 km
  • Armação Beach
    4,7 km
  • Turtle Beach
    2,3 km
  • Ferradura Lagoon
    3,5 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Umberto Modiano
    7 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
  • Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
  • Ochrona całodobowa
  • Gaśnice

Opcje wyżywienia

  • Czajnik
  • Przybory kuchenne
  • Stół na świeżym powietrzu

Usługi rekreacyjne

  • Basen zewnętrzny
  • Plaża
  • Parasole plażowe
  • Leżaki
  • Sprzęt do barbeque
  • Salon spa
  • Sauna
  • Łaźnia parowa
  • Centrum fitness
  • Płytki koniec

Usługi

  • Faks/kserokopiarka

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Kącik dzienny
  • Patio
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Prasowanie
  • Pralka
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD
  • Basen dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:59
Wyjazd: do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • Jak daleko znajduje się Condominio Viva La Vida Buzios Casa 4 Suites 300 Mts Da Praia od lotniska Umberto Modiano?

    Condominio Viva La Vida Buzios Casa 4 Suites 300 Mts Da Praia znajduje się 15 min jazdy od lotniska Umberto Modiano.
  • Jakie usługi oferuje swoim gościom Condominio Viva La Vida Buzios Casa 4 Suites 300 Mts Da Praia?

    Condominio Viva La Vida Buzios Casa 4 Suites 300 Mts Da Praia oferuje takie usługi jak całodobowa recepcja.
  • Czy Condominio Viva La Vida Buzios Casa 4 Suites 300 Mts Da Praia akceptuje zwierzęta?

    Condominio Viva La Vida Buzios Casa 4 Suites 300 Mts Da Praia nie jest przyjazna zwierzętom.
  • Czy w willi są jakieś udogodnienia spa dla gości?

    Goście willi mogą zrelaksować się w spa, które obejmuje łaźnię parową i saunę.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-25
2026-08-26

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Condominio Viva La Vida Buzios Casa 4 Suites 300 Mts Da Praia, Brazylia

Av. Jose Bento Ribeiro Dantas, 5008, Condominio Viva La Vida, Casa 26, Geriba, Búzios, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved